Monter sprzętu w Nibe-Biawar Sp z o.o.

3 900 zł/mies.

Firma Nibe-Biawar Sp. z o.o., producent najwyższej jakości podgrzewaczy do wody BIAWAR, pomp ciepła NIBE oraz kotłów peletowych PELLUX.

w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

Monter sprzętu

Główne zadania:

·       montaż podgrzewaczy i  wymienników ciepłej wody

·       utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekujemy:

·       zdolności manualne

·   doświadczenia w pracy z elektronarzędziami typy wkrętarka

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,

·       pracę od poniedziałku do piątku (2 lub 3 zmiany),

·       pracę w przyjaznej atmosferze,

·       pakiet socjalny (fundusz socjalny, dofinansowanie do kart sportowych, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe)

·       kantyna pracownicza

·       nauczymy Cię wszystkiego

  • Dodane o 16:50, 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1412
  • ID ogłoszenia: 618269461
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Białystok, Podlaskie, Wysoki Stoczek

O firmie
Firma „NIBE-BIAWAR” Sp z o.o.

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: pompy ciepła Nibe, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody, kotły peletowe Pellux, kolektory słoneczne.

Firma NIBE-BIAWAR jest największym polskim producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych przeznaczonych do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów przemysłowych i usługowych.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika NIBE-BIAWAR